SENIOR ACCOUNT MANAGER kollégát keresünk

Csatlakozz hozzánk, ha a piacot jól ismerő tapasztalt account vagy, aki kihívásnak tekinti a stratégiai döntéseket és a kreatív feladatokat!

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 4 éves ügynökségi ATL és BTL tapasztalat account munkakörben
  • Remek kommunikációs készség
  • Kiemelkedő ügyfélkezelés
  • Erős projektmenedzsment
  • Önállóság, stratégiai gondolkodás, problémamegoldó képesség
  • Kreativitás, önálló vélemény, amit meg is tudsz védeni
  • Produkciós és digitális ismeretek

Amit ajánlunk

  • A szektorban versenyképes fizetés
  • Nagy nemzetközi ügyfél
  • Barátságos és összetartó csapat, vidám hangulat, bámulatos budai panoráma
  • Kutyabarát munkahely

Feladatok

  • Meglévő ügyfelek és projektek kiszolgálása, kapcsolattartás, ajánlatok készítése, elszámolások koordinációja
  • ATL kampányok tervezése, lebonyolítása, TV és rádió gyártások szervezése (filmek gyártása az ötlettől a leadásig)
  • POS megjelenések, egyedi fotózások szervezése, lebonyolítása, koordinációja
  • Promóciók szervezése, lebonyolítása, website készítések koordinálása, karbantartása

Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet várjuk, nettó fizetési igény megjelölésével a jobs@spicecommunication.hu email címen!